الزام درج کد ملی بیمه شدگان تامین اجتماعی در فهرست های ارسالی حق بیمه

الزام درج کد ملی بیمه  شدگان  تامین اجتماعی در فهرست  های ارسالی حق بیمه

 

سازمان تامین اجتماعی با صدور بخشنامه  ای، شعب این سازمان را ملزم به دریافت فهرست و دیسکتهای حقوق و مزایای ماهیانه و بازرسی کارگاه  ها به همراه کد ملی و دیگر اطلاعات هویتی بیمه  شدگان و کارفرمایان کرد.

بر اساس دستور اداری نهم تیر حوزه فنی و درامد این سازمان، مقرر شده است از اول مرداد امسال در مبادی ورود اطلاعات این سازمان از جمله تشکیل پرونده مطالباتی کارگاهها، برای اشخاص حقیقی کد ملی به دیگر مشخصات هویتی دریافتی از این کارفرمایان اضافه شود.

۱۳۸۶/۰۴/۲۳

 

میزان معاملات کوچک، متوسط و بزرگ

 

هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی و به استناد تبصره 1 ماده 3 قانون برگزاری مناقصات مصوب 1383، میزان معاملات کوچک، متوسط و بزرگ را تصویب کرد.

بنابراین گزارش معاملات کوچک، معاملاتی است که کمتر از 29 میلیون و 340 هزار ریال، معاملات متوسط بیش از سقف معاملات کوچک بوده و از 293 میلیون و 400 هزار ریال تجاوز نکند و معاملات بزرگ بیش از 293 میلیون و 400 هزار ریال خواهد بود.

گفتنی است نصاب‌های تعیین شده از تاریخ ابلاغ تصویب‌نامه تا زمانی که اصلاح نشده است قابل اجرا می‌باشد.

۱۳۸۶/۰۴/۲۳

 

تغییر عنوان سازمان مدیریت و برنامه  ‌ریزی کشور

 

رئیس جمهور، تغییر سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور را به عنوان معاونت برنامه  ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری تصویب کرد.

براساس این مصوبه، مقرر شد سازمان مدیریت و برنامه  ریزی کشور تحت عنوان «معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهوری» در نهاد ریاست جمهوری، ادغام شود.

رئیس جمهور در جلسه شورای  عالی اداری درباره هدف تغییر عنوان و کارکرد این سازمان گفت:"باتوجه به تغییر ماموریت‌های سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، باید ساختار این نهاد نیز دچار تحول شود که هدف از آن تقویت و ارتقای نظام برنامه‌ریزی و نظارت در کشور است ".

احمدی نژاد در عین حال یادآور شد:"سازمان‌های تحت پوشش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی زیر نظر دستگاه‌های اجرایی مرتبط، به فعالیت خود ادامه خواهند داد".

۱۳۸۶/۰۴/۲۳

 

منبع : سازمان حسابرسی

 


دسته ها :
دوشنبه اول 5 1386
X